nasza historia

O nas

O nas

Agroturystyka Trzy Siostry

Agroturystyka Trzy Siostry, to dom drewniany w Starym Gierałtowie, w którym znajdują się dwa apartamenty i nasza część mieszkalna po środku. Dla gości osobne wejście do domku po prawej stronie budynku, salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony), kominkiem typu koza (opał w cenie), łazienka i dwie sypialnie u góry. Duży ogród z placem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko/grilla, latem hamaki, leżaki, działka graniczy z górską rzeką Biała Lądecka (możliwa kąpiel, morsowanie zimą, latem przyjemne ochłodzenie po aktywnym dniu). Cisza, spokój w rodzinnym gronie. Okolica Starego Gierałtowa to Nowy Gierałtów, Bielice, Stronie Śląskie, Czarna Góra, Sienna, Nowa Morawa, Stara Morawa, Kletno, Lądek Zdrój, Radochów, Bolesławiec, Kamienica, Javornik, Stare Mesto, Dolni Morava, wszędzie blisko 🙂 Serdecznie zapraszamy !!!

 

W okolicy masa atrakcji: wyciągi narciarskie (Czarna Góra, Lądek Zdrój, Kamienica-Bolesławów, Bielice, Zieleniec, Czechy-Dolni Morava, Cervona Woda i inne liczne trasy biegówkowe i rowerowe (ok.300km tras oznakowanych) singeletracki,szlaki piesze górskie i nie tylko (masyw Śnieżnika, Góry Złote i Bialskie) Spacer w chmurach, sky walking Dolni Morava Uzdrowisko Lądek Zdrój Jaskinia Niedźwiedzia, Jaskinia Radochowska Kopalnia Złota w Złotym Stoku Kopalnia Uranu w Kletnie Zalew Nowa Morawa (kąpielisko, kajaki, morsowanie zimą) rzeka Biała Lądecka (przy działce) Stadniny Koni Łowiska Pstrągów Wieże Widokowe (Czernica, Borówkowa Góra, Czarna Góra, Trójmorski Wierch) i wiele innych.

Co oferujemy?

Przytulne apartamenty z widokiem na góry.

Pozdrawiamy US i Gminę 😉

Apartamenty

Osobne domki "Pod Czernicą"

Łóżek

Łóżek

Gości

Gości

Poznajmy się

            Grzegorz, Żaneta,              Maja i Matylda

Prowadzenie Agroturystyki było naszym marzeniem, które się spełniło. Lubimy poznawać nowych ludzi, jesteśmy otwartą rodziną z którą każdy dobrze się dogada, być może nawet zaprzyjaźni. Zależy nam na rodzinnej atmosferze, aby każdy czuł się jak u siebie w domu. Służymy wszelką pomocą i radą, jak miło spędzić w naszej okolicy czas. Aktywnie korzystamy z dobrodziejstw naszego regionu i Państwa też zachęcamy. Zimą jeździmy na nartach, snowboardzie oraz na biegówkach, morsujemy. Latem lubimy wspólne wypady w góry, pieszo oraz na rowerze.